Minu filmielamused (Lk.1.)
Veel elamusi: Lehekülg-2

Seitsme aasta "konks"
"The Seven Year Hitch"
(2012)

Üks armas film inimsuhetest ja pikka aega majanaabritest-lapsepõlve sõpradest.
IMDB ... Nähtav ka internetis

Kindlasti... võib-olla
"Definitely, Maybe"
(2008)

Romantiline komöödia. Will Hayes (Ryan Reynolds) on Manhattanil elav reklaamiproff, kel käsil abielulahutus. Mehe suureks üllatuseks hakkab ta 10-aastane tütar Maya (Abigail Breslin) esitama küsimusi ajast enne abiellumist, tahtes kuulda absoluutselt kõike sellest, kuidas ta vanemad kohtusid ja armusid. Isa lugu hoolega kuulav tüdruk saab aru, et armastus on sageli arusaamatu ja alati keeruline. Lugu tütrele jutustades saab Will omakorda aru, et kindlasti pole iial liiga hilja, et minna tagasi, sest võib-olla õnnestub vaid nii leida õnnelik lõpp.
IMDB

Segamini paisatud
"Tumbledown"
(2015)

Noorel naisel on pärast abikaasa surma raske eluga edasi minna. Ta mees oli tunnustatud laulja, kelle surma tagamaid tuleb uurima järsu olemisega kirjanik New Yorgist, kes sunnib naist leinaga silmitsi seisma. Kaunis romantiline film.
IMDB

Hacksaw Ridge
"Hacksaw Ridge"
(2016)

Üsna sõjakas film, aga tõesti sündinud lugu usust ja armastusest. Õnneliku lõpuga...
IMDB

Inimesed, nagu meiegi
"People like us"
(2012)

TV3 peal laupäeva öösel jooksnud film puudutas taas minu südant. Liigutav lugu perekonnast, kus isal on olnud kaks suhet, mõlemas laps ning on pidanud laste vahel valima... Lapsed aga on teineteisest teada saanud alles peale isa surma. Südamlik lugu armastusest. Soovitan soojalt!!
IMDB

Seestpoolt väljapoole
"Inside Out"
(2015)

Kes oleks arvanud et üks multikas võib nii tundeid liigutada... :D Väga huvitav animatsioon koos lapsega vaatamiseks. Meie mälestused ja emotsioonid kujutatuna multika-tegelastena...
IMDB

Vaeva päev
"Labor Day"
(2013)

Kui ema Adele ja tema poeg Henry ühel päeval poodi lähevad, palub nende abi vanglast põgenenud mees. See on armas lugu inimsuhetest ja armastusest, ligimese armastusest, olgugi et ta on kasvõi vanglast pagenud...
IMDB

Hingelt surfaja
"Soul surfer"
(2011)

Tõestisündinud loo ainetel film noorest neiust, kelle kirg on lainetel surfamine. Isegi pärast traagilist juhtumit... Mitmel puhul tõi pisaragi silma.
IMDB

Uus algus
"Begin again"
(2013)

Hea film noorest muusikust naisest, kes pubis satub kokku äsja vallandatud muusikaprodutsendiga... Koos panevad püsti imelise muusikaprojekti. Super elamus loomingulisele muusikainimesele. Soovitan soojalt.
IMDB

Oktoobrilaps
"October baby"
(2011)

See on film mis liigutab südameid. Liigutav lugu sellest kuidas 18 aastaseks saanud tüdruk saab teada et ta ontegelikult lapsendatud ja et tema bioloogiline ema pole teda soovinud... Ja kuidas see lugu edeneb ja lõpeb... See on ka lugu andestamisest ja armastusest...
Suurepärane näitlejatöö ning ühe filmis osaleja isiklik hetk kui ta tundis kuidas ka tegelikkuses Jumal tema hinge puudutas ja ütles, et talle on andestatud.
IMDB

Punane
"RED"
(2008)

Soome kanalil tuli ka üks väga sügava sisuga film koerast nimega RED (Punane). Vana mees oli kalal ja sinna ilmusid kolm teismelist, kellest ühe ülbe suhtumine viis selleni et poiss lasi püssist vana koera maha... Film räägib siis vana mehe soovist õiglus jalule saada.
IMDB

Lauluässad
"Pitch Perfect"
(2012)

Väga vinge a-capella laulufilm sellest kuidas ülikooli õppima läinud tüdrukud elavad igasugu situatsioone läbi ja kuidas lõpuks kujuneb. Minul oli väga sageli rõõmupisar silmanurgas sest see film on täiega kaasa-haarav.
Ja muidugi meeldis mulle peaosa olev armas tüdruk Anna Kendrick
Soovitan soojalt.
IMDB ** SolariS

Jalutades pilvedes
"A walk in the Clouds"
(1995)

Noor mees saabub sõjast ja asudes müügiagendina tööle, kohtub noore naisega... Selline hea romantiline film elu üllatavatest keerdkäikudest.
IMDB

Puutumatud
"Intouchables"
(2011)

Südamlik film liikumispuudega mehe ja neegrist hooldaja suhetest ja eluväärtustest.
IMDB

Otsides sõpra maailma lõpuks
"Seeking a Friend for the End of the World"
(2012)

Romantiline film 2012 aasta lõpuks, mil arvatakse saabuvat maailma lõppu. Kellega sina tahaksid olla koos maailma viimastel tundidel? Armas ja kaunis armastusfilm.
IMDB

Pimeduse piiril
"Edge of darkness"
(2010)

Vahelduseks üks natuke märuli-moodi film, kus Mel Gibsoni kehastatav peategelane seab jalule tõde ja õiglust ning maksab kätte nendele sitapeadele, kes tema tütre tapsid.
IMDB

Kuldsed käed
Ben Carson'i lugu
"Gifted Hands - The Ben Carson story"
(2009)

Lugu sellest kuidas alguses koolis kahtedele õppivast poisist saab ema õhutusel andekas neurokirurg kes päästab inimeste elusid ka tänasel päeval.
IMDB

See õnnelik
"The Lucky One"
(2012)

Romantiline film noorest sõjaväelasest, kes leiab lahingus naise foto, mis päästab tema elu. Mees püüab leida fotol olevat naist, et teda tänada... Kuni lõpuks puhkeb armastus...
IMDB

Teine naine
"The Other Woman"
(2009)

Ilus film noore naise suhtest noore poisiga, kelle isa teist korda naise võttis. Natuke on ka suhte-kolmnurka ja leppimisi enda ja üksteisega. Natuke ka pisaraid ja naeru... Mulle meeldis!
IMDB

Vaprus
"Courageous"
(2011)

Hea kristlik film ISA ROLLIST meie perede eludes.
IMDB

Serendipity
"Serendipity"
(2001)

Romantiline film oma hingesugulase leidmisest.
Raudselt 100% parim film armunutele õhtuseks vaatamisex..
IMDB

Mitte reserveeritult
"No Reservations"
(2007)

Südamlik film väiksest tüdrukust, kes kaotab avariis oma ema ja jääb oma tädi kasvatada. Tädi Kati on aga tipprestorani peakokk. Ilus lugu armastusest, hoolimisest ja hõrgutavatest roogadest...
IMDB

Lugemistuba
"The Reading Room"
(2005)

Südamlik draama lesestunud mehest, kes naisele enne surma lubas, et avab kirjaoskamatutele inimestele lugemistoa, kus nad saavad lugema õppida ja läbi selle oma elu paremaks muuta. Vaatamata headele kavatsustele ähvardavad naabruskonna pinged ja rahutused tema ürituse nurjata.
IMDB

Sõjaratsu
"War horse"
(2011)

Ilus film ühe hobuse ja talu noormehe sõprusest ja ustavusest. Läbi Esimese Maailmasõja keeruliste sündmuste. Kohati liigutab see film pisarateni. Soovitan!
IMDB

Armastusemüür
"Liebe Mauer" ("Beloved Berlin Wall")
(2009) . Saksa

Läänesakslannast tudengineiu Franzi on hiljuti kolinud korterisse Berliini müüri lähedases majas, mis jääb Saksa DV piirivalvuri Sascha vaatlustorni vaatevälja. On vaid aja küsimus, millal noored kohtuvad ja armuvad. Murrangulisel 1989. aastal on julgeolekuteenistus Stasi kindel, et kohe-kohe algab mäss. Massiliste rahvarahutuste ajal leiavad paljud idasakslased poliitilist kaitset Saksamaa Liitvabariigi Praha saatkonnas. Ka Sascha ja Franzi peavad nuputama, kuidas variseks kokku nende armastust takistav Berliini müür.
IMDB

Meie kodu
"Our House"
(2006)

Draama eakast ja üksikust seltskonnadaamist Ruthist, kes avab oma koduuksed kodututele inimestele. Leseks jäänud vanadaam püüab kurbusest sooritada enesetappu, aga üks noor kodutu naine päästab ta elu. Tänutundest ja üksindusest vabanemiseks palub Ruth kodutul enda juurde kolida. Kodutute aitamisest saab talle uus elumõte ja naabrite meelehärmiks elab tema häärberis üsna pea terve hulk õnnetuid koduta jäänud inimesi.
IMDB

Jõulukaart
"The Christmas Card" * TV
(2006)

Film sellest kuidas üks sõdurpoistele saadetud heategevuslik pühadekaart annab jõudu ja sihikindlust ühele sõdurpoisile ja kuidas ta satub pärast kokku kaardi saatjaga...
IMDB

TULEKINDEL
"Fireproof"
(2008)

Film sellest kuidas suhted võivad abielus jõuda täielikku kriisi ning kuidas isa-ema elutarkus aitab mehel ette võtta samme abielu päästmiseks.
Mind liigutas pisarateni ja soovitan soojalt.
IMDB

SMALLVILLE
"Smallville"
(2001-2011)


Selline huvitav tänapäevastest kangelastest jutustav ulme-sari noortele ja vanematelegi. Võitlus hea ja halva vahel ning motiveeritult headuse kasutamine kurjuse vastu.
Sarjas on 10 hooaega (kokku 216 seeriat !!!).
IMDB

Ettearvamatu elu
"Life unexpected"
(2010-2011)

See sari jookseb praegu SONY kanalil. Väga sügavate tunnetega noorte ja perede sari, milles teismelised noored püüavad iseseisvasse ellu suunduda ja kuidas nende vanemad neid selles aitavad...
Sarja hetkel tehtud 2 hooaega (kokku 26 seeriat).
IMDB

Kolm päeva
"Three days"
(2001)

Selline natuke fantaasiamaailma kalduv romantiline film ühest abielupaarist ja nende kokkupuutest ingliga, kes mehele annab uue võimaluse kui viimane oma abikaasa õnnetuses kaotab. Soovitan vaadata inimsuhete väärtustamise pärast.
IMDB

Armastan sind, Beth Cooper
"I Love You Beth Cooper"
(2009)

On Keskkooli lõpp ja noormees, kes salaja juba neli aastat on armastanud oma kooliõde, Beth Cooper'it, otsustab sellest (ja veel mõnest muustki) rääkida kooli lõpuaktusel. See kõne saab alguse kõikidele sündmustele, mis nagu heas filmis ikka, lõpevad kõik hästi.
Soovitan soojalt! Tõeline elamus.
P.S. 9-nda-klassi lõpetajad, ärge sellest filmist eeskuju võtke lõpuprallede jaoks...
IMDB

Armastuse lugu: William ja Kate
"William & Kate"
(2011)

Armastuse lugu: William and Kate on lugu Diana ja Charlesi vanema poja prints Williami ja kõrgkeskklassist pärineva Kate Middletoni armastusest. William ja Kate kohtusid ülikooliõpingute ajal Šotimaal St. Andrew kolledžis, kus nad esimese kursuse tudengitena elasid samas ühiselamus ja käisid samadel loengutel. Neist said sõbrad, ent mitte veel paar. Alles pärast üht heategevuslikku moešõud, kus Kate osales disainerina, hakkas William nägema teda teise pilguga. Film jälgib nende kaheksa aastat kestnud suhte tõuse ja mõõnasid, mida mõjutasid ühiskondlik surve ja meediahuvi. William ei tahtnud teha sama viga, mida tegi tema isa Charles, kes jättis maha oma elu armastuse Camilla Parker Bowlesi ning abiellus perekonna poolt valitud, aristokraatide soost pärit Diana Spenceriga. Valik tuli teha ka Kate Middletonil ning otsustada, kas ta tahab loobuda oma vabadusest ja elada printsessina samade jäikade struktuuride ja pingelise avaliku tähelepanu all, mis hävitasid Diana elu. Pärast pikemat ja tõsist lahkuminekut, otsustasid William ja Kate siiski, et ei suuda teineteiseta elada ning teatasid kõikide rõõmuks oma kihlumisest.
IMDB

101.-ne romantiline komöödia
"Romantic Comedy 101"
(2001)

Hea armastusfilm mitte just traditsioonilises "tõestisündinud-loo" võtmes. Aga hea vaadata kui sa oled näiteks üksi ja paranemas eelmisest purunenud suhtest (näiteks).
IMDB

Flower ja Garnet
"Flower ja Garnet"
(2002)

Auhinnatud draama üksikisast, kes ei suuda peale naise surma oma elule uut suunda ja eesmärki leida. Lapsed Flower ja Garnet on kasvanud ema surmast jäänud murevarjus. Teismeline Flower on eas, kus tal tekib esimene peigmees ja ta veedab järjest vähem aega kodus. Väikevend Garnet vajab nüüd oma isa eriliselt palju. Sunnitud kahekesiolek paneb isa esimest korda oma hoolitsust välja näitama.
IMDB

Georgia reegel
"Georgia Rule"
(2007)

Rachel tuleb suveks vanaema Georgia juurde elama ning jätab ilmselged probleemid koju maha. Tema alkohoolikust ema ei jää vanaema majja isegi üheks ööks mitte, vaid kiirustab tagasi Californiasse oma abikaasa juurde. Ilus tüdruk Rachel raputab üles aga kogu väikese igavleva linnakese. Kui ta paljastab uuele parimale sõbrannale oma suurima saladuse, kihutab kohale isegi ta ema, et tõde teada saada. Selles olukorras saavad kolm põlvkonna naisi lähedasemaks kui iial varem.
IMDB

Sissemurdmine
"Breaking and Entering"
(2006)

Tõsieluline film peresuhetest ja andestusest. Lugu noortekamba ühest noorest, kelle elu muudab üks tema ohvreid, kelle kontorisse ta korduvalt sisse murdis ja varastas. Filmis on ka paraku valedest motiividest ajendatud erootilisi seiku, kuid filmi lõpus tehakse ikka õigeid valikuid.
IMDB

Elu või midagi sellesarnast
"Life Or Something Like It"
(2002)

Meeleolukas film armastusest, elu valikutest ja prohvetlikust eetekuulutusest mis puudutab kapitaalselt ühe noore naise elu.
IMDB

Viimane laul
"The last Song"
(2010)

Väga südantliigutav lugu ühe isa ja tema tütre ning poja suvest.
IMDB

Kadunud poeg
"Long Lost Son"
(2006)

Neliteist aastat pärast seda, kui Kristen kaotab kohutavas tormis oma mehe ja nelja-aastase poja, näeb ta ühe sõbra juures koduvideot vaadates neid seal elusana. Selgub, et mees lavastas paadiõnnetuse, et saada laps endale. Kristen võtab kokku kogu oma jõu ning sõidab otsima oma nüüd 18-aastast poega, enne kui ta uuesti kaob...
IMDB

Kallis John
"Dear John"
(2010)

Film räägib kahest noorest, Johnist ja Savannah'st, kes armusid esimesest silmapilgust. Nende vahel tekib suur armastus. Kuid nagu alati, tekib ka selles armastuses takistusi. Nimelt John on sõdur ning peale aastast eemalolekut kodulinnast, värvatakse teda taas edasi Saksamaale, mis tähendaks Savannah'st eemalolekut väga kauaks ajaks. Nii leiabki John end kahe tule vahelt, kas minna või jääda?
IMDB

Kaunis roosas
"Pretty In Pink"
(1986)

Selline tore film ühest noorest tüdrukust ja tema armastusest. Meeleolukad 80-nendad.
IMDB

Amy ja metshaned
"Fly Away Home"
(1996)

Amy on teismeline, kes kaotas autoavariis oma ema. Ta kolib elama isa juurde. Tüdruk on õnnetu, kuid leiab siis metsast hanemunad ning hakkab poegade koorudes nende eest hoolitsema. Talve lähenedes peavad haned lõunasse lendama, ent kes oskaks neile teed näidata? Isa asub Amyle appi ning koos leiavad nad võimaluse hanesid aidata.
IMDB

Erakordsed meetmed
"Extraordinary Measures"
(2010)

Tõestisündinud lool põhinev film, mille pani kirja Greeta Anand raamatusse "The Cure". Film lapsevanema ennastohverdaval võitlusel oma surmele määratud lastele ravimi väljatöötamise nimel. Peaosas Harryson Ford. Filmis on ka suurepärane Andrea Guerra muusika. Liigutab pisarateni.
IMDB

Lihtsalt liiga "kuum"
"She's Out of My League"
(2010)

Selline natuke humoorikas ja mahedalt romantiline film näiliselt eri suhtlusklassidest pärit noortest. Ja muidugi on filmis mõte, et pole olemas võimatuna näivaid suhteid, kui ise tead et SEE inimene SEE ÕIGE on.
IMDB

Pühitsetud armastus
"Feast of Love"
(2007)

Hea sügava mõttega film. Ühes peaosas Morgan Freeman, võrratult hea seenior-näitleja. Ja olgugi et filmis on mõnedki sexuaalsed episoodid, on see ikkagi väärt vaatamist.
Lisan ka mõttekillu filmist: "Vahest sa ei tea et oled piiri ületanud enne, kui oled juba teisel pool. Ja loomulikult on selleks ajaks juba liiga hilja."
IMDB

Minu mustika-ööd
"My Blueberry Nights"
(2007)

Hea film ühe New-Yorgi kohviku "KLJUTS" (vene keeles "võti") omaniku ja tema sõpruse teemal.
IMDB

Väike maja preerias
"Little House on the Prairie"
(1974-1983)

Seda sarja vaatasin oma nooruses Soome TV pealt. Hetkel jookseb see argipäeviti ETV kanalil.
Hea ja tunneterikas sari pere elust 19 sajandi paiku ameerika preerias. Iga seeria lõpus oli niivõrd suur elamus ja vahel pisaradki...
Soovitan soojalt. Kristlike mõtetega.
IMDB

Karu-auk
"Medveziy Ugol"
(2009-2010)

Venemaa sari noorest naisest kes tuli tagasi Siberis oma sünnikohta metsavahist isa juurde. Siin kohtas ta noorpõlve kallimat ja ...
Stagevu.com

Pime pool
"The Blind Side"
(2009)

Hea film ühe tõmmunahalise poisi elust, kellele pakub hoolt ja tuge üks kristlasest pere-ema.
IMDB

Shawshank'i lunastus
"The Shawshank Redemption"
(1994)

Film noore mehe elust, kes süütuna saadeti vanglasse. Seal sõbrunes ta ühe neegriga ja kuidas kõik lõpuks heaks pööras.
IMDB

Lossipreilid
"I Capture the Castle"
(2003)

3 apr 2010 TV3 ekraanil olnud Suurbritannia linateos. Armastuse lugu 1930ndate aastate Inglismaal. 17-aastane Cassandra Mortmain ja tema ekstsentriline pere elavad lagunevas lossis ning püüavad eluga toime tulla. Appi tulevad nende Ameerikast pärit maaomanik Simon Cotton ja tema vend Neil. Kuigi esmalt peletab peretütar Rose Simoni eemale, nõustub ta hiljem raha nimel temaga abielluma. Suve lõpuks on teine õde Cassandra kogenud nii esimest armastust kui purunenud südant...
IMDB

Ütle midagi
"Say anithing"
(1989)

Hea film kooli lõpetanud noorte suvest ja eluvalikute tegemistest. Ja muidugi ARMASTUSEST, millest siis veel.
IMDB

Moskva pisaraid ei usu
"Maskva sljozam ne verit"
(1979) N.S.V.Liit

Vahelduseks ka film vene klassikast. Peaosas minu naise nimeline daam, ehk Kati, kelle päris nimi on Vera, nagu mu ämmal. :)
Film noortest provintsitarist, kes tuli Moskvasse õppima ja samas ka õnne otsima. Filmi peakangelanna armus, kuid ta jäeti maha. Siiski ei heitnud ta meelt, kasvatas üksi üles tütre, tegi hiilgava karjääri. Lõpuks kingib elu talle kohtumise suurepärase inimesega ja tõelise õnne... Parima võõrkeelse filmi Oscar (1980)
IMDB

Ülal õhus
"Up in the Air"
(2009)

Kuidas olla kui sinu tööks on inimeste töölt vallandamine? Kui enamik sinu aastasest tööst möödub hotellides, lennukites, restoranides? Kui sul põhiliselt polegi lähedasi inimesi... Lähisuhteid... Mis saab kui ühel päeval seisad reaalsusega, et sa oled täiesti ÜKSI !?
Sügavmõtteline film elu reaalsusest ja inimsuhetest. Minule tõi üks moment ka rõõmupisaragi :) Soovitan!
IMDB

Muusika ja sõnad
"Music and Lyric"
(2007)

Taas üks vapustavalt hea film loome-inimestest ja armastusest. Minul võttis see isegi silmad märjaks ja naerda sai ka. Tõeliselt mõnus film. Soovitan väga kohe kinno suurelt ekraanilt vaatama. Täielik nauding!!!
IMDB

Õhk mida hingan
"The Air I Breathe"
(2007)

Vahelduseks üks märulilaadseid filme mis tegelikult nii märul ka polnud, aga millel oli väga sügava mõttega sisu. Soovitan vahelduse mõttes. Film sellest kuidas headus siiski võidab ja filmis on näha ka kuidas Jumal juhib elu, ehkki Jumalast juttu pole.
IMDB

Sügav nagu ookean
"Deep End Of The Ocean"
(1999)

Laupäeval 10.okt.2009 TV3 eetris olnud hea film.
Ehkki pealkiri räägib ookeanist, pole filmis ookeani ega mitte merdki. Tegemist on filmiga kus perekond kaotab oma poja ning aastaid hiljem viib saatus nad omavahel kokku.
Beth ja Pat Cappadora on õnnelikus abielus ning kolme toreda lapse vanemad. Ühel päeval varastatakse nende noorim poeg Ben ning alates sellest läheb kõik allamäge. 10 aastat pärast seda kolib pere teise linna elama ning kohtab seal poissi, kes meenutab väga nende kadunud poega. Selgubki karm tõde. Kas perekond saab traagikast üle?
IMDB

Brook Ellisoni lugu
"The Brooke Ellison Story"
(2004)

Laupäeval 3.okt.2009 TV3 eetris olnud hea film.
Brooke elas lapsena üle raske kaelavigastuse, ent jäi selle tõttu eluks ajaks ratastooli. Tänu oma truule ja pühendunud ema abile läbib ta keskkooli ning võetakse vastu ka ülikooli.
IMDB

Vabaduse kirjutajad
"Freedom Writers"
(2007)

Väga hea film. Annan lausa 10 punkti.
Film õpetajast kes saab emakeele õpetamiseks klassi probleemsete lastega kes omakorda kasvanud gängide keskkonnas... Filmi käigus tuleb kahjuks õpetajannal isiklikus elus kannatajaks jääda aga pühendumus lastele viib tulemusteni.
Mind liigutas küll pisarateni.
IMDB

Geeniuse sähvatus
"Flash of genius"
(2008)

Tõestisündinud loo ainetel film Robert Kearnsist, kes ühel vihmasel päeval koos perega autos koju sõites tuleb ideele, et auto tuuleklaasi-kojamehed võiksid töötada intervall-reziimil. Koos lastega teevad nad leiutise teoks ja koos sõbraga taotlevad patendid. Paraku autotootja FORD varastas tema idee. Robert asub aga kohtuvaidlusse Fordi vastu ning lõpuks ka võidab.
Paraku tema naine aga "reedab" teda, arvates et meest maha jätta on parem kui koos temaga õige asja eest KOOS võidelda. See osa filmist puudutas mind valusalt, kuna olen sama kogenud oma isiklikus elus.
Muidu on hea film. Soovitan vaadata.
IMDB

Lapsehoidja päevik
"The Nanny Diaries"
(2007)

Südamlik lugu Anniest, kellest saab üheks suveks Nannie ehk lapsehoidja. Tema ja poisi vahel tekib väga suur sõprus. Aga see kui asi päris "bitchiks" kätte läheb ja ta oma emandale kõik südamelt välja ütleb, toob see endaga kaasa ka positiivse poorde selle poja ema ellu. Soovitan.
IMDB

Muusika kõrvaltoast
"Music from Another Room"
(1998)

Viieaastane Danny ja tema isa söövad tänupühal õhtust poisi äsja surnud ema parima sõbranna Gracei ja tema perekonnaga. Kui Graceil ootamatult sünnitus algab, aitab Danny oma isal last vastu võtta ja lubab suureks saades tüdrukuga, Annaga, abielluda. Aastaid hiljem, kui Danny on Inglismaal üles kasvanud ja USAsse naaseb, tuleb tal halva õnne tõttu ajutiselt käskjalana tööle asuda. Juhukohtumine Gracei perekonnaga veenab teda, et tema ja Anna on saatusest määratud koos olema.
IMDB

August Rush
"August Rush"
(2007)

Seda filmi kirjeldas Kati. Vaatasin siis ka. Ja tõesti hea film poisist, keda lahutatakse emast sünnitusmajast, kuid kes Jumala tahtel ja muusika soovil leiab lõpuks oma vanemad taas...
Ka mina soovitan.
IMDB

Sinilumi
"Powder blue"
(2009)

Film inimsaatustest läbi kolme elu, mis omamoodi teineteisega seotud... Ja lootusest tulevikule, olgugi et hetkel on piinavalt raske... Soovitan.
IMDB

Seitse elu
"Seven pounds"
(2008)

Film mehest, kes tahab teha head, kasvõi iseennast ohviks tuues. Südantliigutav stoory. Soovitan.
IMDB

Taas 17
"17 again"
(2009)

Kui su abielu on karile jooksmas ja kõik pudeneb koost ning siis sooviksid olla taas 17 aastane. Et minna tagasi aega kus sa tegid oma kallimale abieluettepaneku...
Selleks, et mitte korrata enam samu vigu...
...siis selles imelises filmis see ka juhtub.
Pisarateni liigutav armastuslugu.
IMDB

Raske murda
"Not Easily Broken"
(2009)

Liigutavalt hea linateos truudusest, armastusest, andestusest ja mineviku taagast... Tahad sa olla truu oma kaasale või mitte, olles Jumala ees paari pandud... Hea film, millele ka ise eestikeelse tõlke tegin.
IMDB

Vabandan, kui armastan sind
"Scusa ma ti chiamo amore"
(2008) Itaalia

Üks ütlemata tore armastusfilm Itaaliast. Film räägib 40-aastase mehe ja 17-aastase neiu armastusest. Tõeliselt hea filmielamus. Soovitan soojalt.
Kahju et filmile pole eesti-ega-soomekeelseid subtiitreid... tuleb osata itaalia või inglise keelt...
IMDB

Marley ja mina
"Marley & Me"
(2008)

Väga, väga, väga südamlik film koerast, kellele pandi nimeks Marley...
IMDB

Ta lihtsalt pole sinust
sisse võetud
"He's Just Not That Into You"
(2009)

Romantiline humoorikas draama teemal KAS SA OLED ERAND, VÕI OLED SA...REEGEL. Mitme sõbra-sõbranna suhetest meeleolukas film. Saab naerda ja ka nuttagi... Soovitan!
IMDB

Kärgatus
"Crash"
(2004/I)

Juhuslikult ETV pealt ühel laupäeva õhtul nähtud väärtfilm.
Filmis jookseb paralleelselt mitu üksteisega-põimunud inimsüzeed ja sündmused mis muudavad inimesi, kasvõi pätistunud politseiniku meeleparandus ja muudki... Tõsiselt hea film. Kohati liigutas see mind pisarateni. Soovitan!
IMDB

Miks ma küll abiellusin
"Why Did I get Married"
(2007)

Huvitav film inimsuhetest läbi nelja sõbranna abielude.
Ehkki kõigis pea-osades olid neeger-näitlejad ja valged vaid kõrvalosades, ei vähenda see sugugi filmiga edasi antavat sõnumit, kuidas läbi raskuste on võimalik abielusid muuta toimivateks...
IMDB

Kaugel eemal
"Far And Away"
(1992)

Nicole Kidmani ja Tom Cruise'ga westerni-stiilis film. Kuigi filmis on vahepeal ka väga jõhkraid stseene, on filmi lõpp ilus.
Soovitan armastusfilmi sõpradele.
IMDB

Armastus võtab tiivad
"Love takes wing"
(2009)

Südamlik film noorest nais-arstist, kel jätkub südant orbudekodus haigestunud laste jaoks.
IMDB

Veel elamusi: Lehekülg-2

V